فال اختصاصی شما : امروز جمعه 10 خرداد همراه با فال حافظ و تعبیر فال حافظ

0
415
Loading...

فال اختصاصی شما : امروز جمعه 10 خرداد همراه با فال حافظ و تعبیر فال حافظ

فال روزانه متولدین فروردین

امروز حوصله تان حسابی سر رفته و نمی دانید چکار بکنید، به همین دلیل هم ممکن است بدون هیچگونه برنامه ریزی قبلی از خانه بیرون بروید و مبلغ قابل توجهی را در مراکز خرید مختلف خرج کنید و چیزهایی را بخرید که اصلا لازم ندارید. شاید هم شکمتان را با خوردن خوراکی های مختلف در حد خفگی پر کنید. شاید این کارها در لحظه حالتان را کمی بهتر کنند، اما این حس خوب کاملا گذرا خواهد بود و خیلی زود شما خواهید ماند و یک جیب خالی و یک معده درد اساسی! البته که هیچ ضرری ندارد اگر گاهی به خودتان جایزه بدهید، اما نباید در این کار زیاده روی کنید. شما که نمی خواهید وقتی فردا به کارهای امروزتان فکر می کنید احساس پشیمانی کنید؟

ساقیا برخیز و درده جام را***خاک بر سر کن غم ایام را

ساغر می بر کفم نه تا ز بر***برکشم این دلق ازرق فام را

تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا” سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

به نظر می رسد که بسیار مشتاق هستید و می توانید برای آینده کارهای جدید برنامه ریزی کنید. احتمالا سرمایه گذاری جدیدی را شروع کنید، وارد پروژه کاری شوید یا سفری را آغاز کنید. باید ازاین شرایط مطلوب استفاده کنید. زیرا که در هر رشته ای موفق خواهید شد. از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید.

Loading...

اگر چه عرض هنر پیش یار بی‌ادبیست***زبان خموش ولیکن دهان پر از عربیست

پری نهفته رخ و دیو در کرشمه حسن***بسوخت دیده ز حیرت که این چه بوالعجبیست

تعبیر:حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. از اینکه بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری ناراحت نباش زیرا تو گوهری داری که بقیه از داشتن آن محرومند. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند. تکیه بر این عالم فانی نکن.

فال روزانه متولدین خرداد

ممکن است نگران مشکلات اخیر مالی تان باشید. می توانید با کمک شرکای کاری تان به خوبی کار کنید. باید احتیاط کنید و از ایجاد مشکل نیز اجتناب کنید. احتمالا بخواهید که توصیه های یک فرد باتجربه را در نظر بگیرید.

می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب

می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

تعبیر:مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

فال روزانه متولدین تیر

به نظر می رسد که در تجارت بسیار موفق هستید. زمان خوبی برای امضای قراردادها و اسناد رسمی است. تعامل با شرکای کاری تان بسیار خوب پیش خواهد رفت. نیاز است که صبور باشید و انتظار نتایج فوری نیز نداشته باشید، وگرنه ممکن است نامید شوید.

حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست***باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست

از دل و جان شرف صحبت جانان غرض است***غرض این است وگرنه دل و جان این همه نیست

تعبیر:فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز برخی بحث ها و مکالمات به ظاهر بی اهمیت اما آزار دهنده ذهن شما را به هم ریخته و برنامه ای که برای امروزتان داشته اید را به هم خواهند زد. به جای اینکه اجازه بدهید حرف های بیهوده ی دیگران ذهنتان را آشفته و روزتان را خراب کنند بهتر است کمی به این حرف ها فکر کرده و اگر لازم است جوابی بدهید و یا واکنشی از خودتان نشان دهید این کار را انجام داده و بدون اتلاف وقت به سراغ بقیه ی کارها و برنامه هایتان بروید. ترافیک سنگین امروز می تواند شما را عصبی کند، پس اگر کار واجبی ندارید در خانه بمانید و اگر هم کارتان واجب است با وسیله ی نقلیه ی عمومی، یک کتاب جالب و چند تا آهنگ خوب در تلفن همراهتان از خانه بیرون بروید!

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

فال روزانه متولدین شهریور

مقامات بالاتری که تا به حال راهنمای شما بوده و به شما کمک کرده اند امروز ممکن است در برابرتان قرار بگیرند و با شما مخالفت کنند. حالا دیگر زمان آن فرا رسیده است که ترس هایتان را کنار گذاشته و بی آن که به دنبال راهنمایی باشید خودتان مسیرتان را به سوی هدفتان پیدا کنید. این وضعیت بدون شک تاثیرات مثبتی روی زندگی و آینده شما خواهد گذاشت و به این معناست که دارید به بلوغ می رسید. بعدا هم خواهید توانست هر از گاهی در صورت نیاز از دیگران تقاضای کمک کنید. اگر بتوانید آخر هفته تمام تواناییتان را برای پس انداز کردن به کار بگیرید و این همه ولخرجی نکنید، هفته بعد به چیزهایی که فکر می کرده اید قابل دسترسی نیستند دست خواهید یافت.

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

فال روزانه متولدین مهر

امروز برای تجارت روز مطلوبی است. فرصت خوبی دارید که بودجه خانواده تان را بهبود بخشید. روابط تان بسیار عالی پیش می رود. کار گروهی و سرمایه گذاری مشترک نیز امروز خوب پیش می رود. بهتر است که استراحت کردن را نادیده نگیرید.

کنون که بر کف گل جام باده صاف است***به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است

بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر***چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است

تعبیر:از در آشتی درآی، وگرنه ایام جوانیت خراب می شود. کاری نکن که در زمان پیری افسوس جوانی را بخوری. در همه حال به خدا پناه ببر. مواظب باش در راهی که قدم گذاشته ای به خطا نروی. به هشدار پیران گوش کن. فریب ظواهر را نخور و فقط بنده ی خداوند باش.

فال روزانه متولدین آبان

امروز فعالیت های اجتماعی و کارهای گروهی وقت و انرژی زیادی از شما خواهند گرفت و شاید حتی برایتان بیش از اندازه خسته کننده باشند. خیلی از اطرافیانتان امروز از شما انتظار کمک و همکاری دارند و می خواهند از استعدادها و توانایی های شما بیشترین بهره ی ممکن را ببرند. شما انسان مهربانی هستید و می خواهید همه را از خودتان راضی نگه دارید، اما چنین کاری امکان پذیر نیست. شما با این طرز فکر تنها خودتان را تحت فشار و استرسی بیش از اندازه قرار خواهید داد و در نهایت هم بالاخره یک نفر پیدا خواهد شد که ناراضی باشد، پس در پذیرفتن مسئولیت هایی که به شما پیشنهاد می شوند دقت و احتیاط بیشتری به خرج دهید.

روز وصل دوستداران یاد باد***یاد باد آن روزگاران یاد باد

کامم از تلخی غم چون زهر گشت***بانگ نوش شادخواران یاد باد

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

فال روزانه متولدین آذر

امروز کارهای زیادی در خانه در انتظارتان هستند که باید انجام شوند. شاید دلتان می خواسته آخر هفته تان را به صورت باشکوه تری آغاز کنید و این همه کار که باید انجام شود حالتان را خراب کند. کمی به کارهایی که باید انجام شوند فکر کنید و ببینید کدام کارها وظیفه ی شما هستند و حتما خودتان باید آنها را انجام دهید. کارهای خودتان را انجام دهید و بقیه ی کارها را برای بقیه ی اهل خانه بگذارید، قرار نیست که شما بار همه را به دوش بکشید! امروز ممکن است بین شما و همسر و یا نامزدتان اختلاف نظرهایی پیش بیایند و بحث بین شما بالا بگیرد. قبل از اینکه دعوا راه بیندازید سعی کنید کمی هم از دید طرف مقابلتان به موضوع نگاه کنید!

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

فال روزانه متولدین دی

 شما شخصی فعال و پرانرژی، قابل اعتماد، تأثیرگذار، طرفدار سادگی و دارای قدرت تخیل بسیار قوی هستید. روابط خانوادگی، دوستانه و عاطفی شما برایتان از هر چیز دیگری مهمتر هستند و وقت و انرژی زیادی را صرف دیگران می کنید و خیلی وقت ها خودتان را در درجه ی دوم اهمیت قرار می دهید. شما خلاق و با صداقت هستید، اما بیخیال و دمدمی مزاج نیز هستید و باید سعی کنید این اخلاق هایتان را تحت کنترل در بیاورید. امسال مسیر حرفه ای شما با ثبات قابل توجهی رو به پیشرفت خواهد بود. درآمد شما از آنچه انتظار داشته اید خیلی بیشتر خواهد شد و از وضعیت حرفه ای خود احساس رضایت خواهید داشت. در نیمه ی دوم سال هزینه ی زیادی را صرف ساختمان سازی و یا بازسازی خانه ای که دارید خواهید کرد. اگر هنوز مجرد هستید اواخر امسال شانس زیادی برای ازدواج خواهید داشت. درگیری های حقوقی نتایج مورد انتظارتان را نخواهند داشت، پس به نفعتان است که تا جای ممکن خودتان را درگیر دعواهای حقوقی نکنید. اگر فرزندی دارید امسال موفقیت های او باعث خوشحالی شما خواهند شد و خبرهای خوبی را برایتان به همراه خواهند داشت. ماه های تیر، آبان و اسفند بهترین ماه های سال خواهند بود و اتفاقات مهمی را به همراه خواهند داشت.

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

فال روزانه متولدین بهمن

دیگران از شما قدردانی خواهند کرد که چگونه قابل اطمینان هستید و به دنبال مشاوره شما هستند. می توانید برنامه ریزی های بلند مدتی را داشته باشید مخصوصا در ارتباط با سرمایه گذاری. بیشتر این روزها شرایط خوبی دارید که مشکلات مهم را حل کنید! مطمئن شوید که وظایف خانوادگی تان را نادیده نگرفته اید.

در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است

جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز برای برنامه ریزی آینده و سرمایه گذاری های مالی روز مطلوبی است. ممکن است هزینه ای از شغل اخیرتان دریافت کنید. باید مواظب خودتان باشید و بیشتر به استراحت کردن توجه کنید. توصیه های شریک عاطفی تان را در نظر بگیرید.

زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست***پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان***نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

تعبیر:آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند.

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here