فال روزانه و فال امروز شما شنبه 28 اردیبهشت بهمراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

0
350
Loading...
graphicstock.com

فال روزانه و فال امروز شما شنبه 28 اردیبهشت بهمراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه متولدین فروردین

احتیاط کنید و خونسردی خود را حفظ کنید! در غیر اینصورت دچار مشکلات سلامتی می شوید. امروز بعد از ظهر مبلغ عمده ای پول دریافت می کنید که با شریک عاطفی تان بحثی خواهید کرد. سعی کنید که تمام نیازهای خانواده تان را بررسی کنید.

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر:در کاری به رقابت پرداخته ای ولی پشت پرده کار اجام می دهی. نکند که در این راه خوی دیو پیدا کنی و فرشته بودن را فراموش کنی. هیچ گلی بی خار نیست، تو هم مستثنی نیستی. کار دیگران را بی ارزش نکن تا کار خودت پر بهاء شود که این دور از ادب است.

Loading...

فال روزانه متولدین اردیبهشت

مشکلات عاطفی و مالی تان بیشتر خواهد شد. شریک عاطفی تان به دلیل اینکه زمان خود را صرف چیزهای بیهوده می کنید شما را سرزنش خواهد کرد. امروز بعد از ظهر ممکن است به یک مهمانی دعوت شوید. به یاد داشته باشید با گفتن جوک احساسات اطرافیان تان را جریحه دار نکنید.

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

فال روزانه متولدین خرداد

احتمالا با سختی هایی در برخورد با مشکلات مواجه می شوید. سعی کنید که آرامش خود را حفظ کنید. زیرا هر گونه ریسک کردن باعث ایجاد مشکلات برای شما خواهد شد. بیشتر به زندگی عاطفی و افراد جوان خانواده توجه کنید.

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

فال روزانه متولدین تیر

شما این اواخر با لجبازی و سرسختی بسیاری اصرار به انجام کارهایی داشته اید که با وضعیت اقتصادی فعلی شما جور در نمی آیند. ممکن است با خودتان فکر کنید که نباید هدفتان را رها کنید، اما گاهی واقعا کمبود مادیات خیلی قویتر از آن چیزی است که شما بتوانید با دست خالی در برابر آن بایستید. شاید بهتر باشد فعلا به پیشرفت وضعیت اقتصادی خود پرداخته و افکار و انرژی تان را روی آن متمرکز کنید. این کار در نهایت شما را یک قدم و حتی بیشتر به سمت هدف اصلیتان پیش خواهد برد. شاید امروز در خانه آنقدر کار برای انجام دادن داشته باشید که اصلا به یاد عشق و عاشقی هم نباشید، اما طرف مقابلتان قطعا شما را به خاطر این موضوع سرزنش خواهد کرد.

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر: با یک سند پول زیادی نصیبتان می شود. سر نماز همیشه دعا می کنید که خوار و ذلیل نشوید. در هر حال شما همیشه محترم و عزیز خواهید بود. در سرنوشت تو اینطور رقم زده شده که تا غم نخوری به مراد نمی رسی. پس امیدت را از دست نده چون دل خسته ی تو دوباره شاد می شود.

فال روزانه متولدین مرداد

شما شخصی بسیار مهربان، جذاب، هوشیار، شجاع و جسور، اصیل و با صداقت هستید. شما دل شیر دارید و برای پذیرش هر چالشی آماده اید، اما باید به بی صبر و حوصلگی خودتان غلبه کنید و به اعصابتان مسلط باشید. امسال اگر می خواهید موفق باشید انرژی و توان خود را روی مسائل کاری متمرکز کنید و سعی کنید در کارتان موفق باشید. امسال برای شما دوره ای همراه با خوشحالی و موفقیت خواهید بود و چه از لحاظ مادی و چه معنوی منافع زیادی به شما خواهد رسید و سود زیادی خواهید برد. در رقابت های حرفه ای به واسطه ی مهارت های بیشتر و کفایتی که از خودتان نشان می دهید به راحتی به رقبای خود غلبه خواهید کرد. سرمایه گذاری هایی که در طول این مدت انجام می شوند سود قابل توجهی را برای شما رفم خواهند زد، اما این به شرطی خواهد بود که این کار را با دقت و حساب شده انجام دهید و به راحتی پیشنهاد هر کسی را نپذیرید. پیشنهادهای جدیدی برای شروع یک کار مشترک به شما خواهند شد که بسیار وسوسه کننده به نظر می رسند، اما شراکت امسال برای شما زیاد خوب نخواهد بود. از طریق دوست های قدیمی خود دوست های جدید و با ارزشی پیدا خواهید کرد که کمک زیادی به شما خواهند کرد، شاید حتی عشقتان را هم از میان این آشناهای جدید پیدا کنید. شهریور، دی و فروردین بهترین و مهم ترین ماه های سال هستند.

آن پیک نامور که رسید از دیار دوست***آورد حرز جان ز خط مشکبار دوست

خوش می‌دهد نشان جلال و جمال یار***خوش می‌کند حکایت عز و وقار دوست

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

فال روزانه متولدین شهریور

ملاقات های کاری تان را به زمان دیگری موکول کنید امروز مهارت های برقراری ارتباطی تان خوب نیست. احتمالا بخواهید که از گرفتن تصمیمات مهم اجتناب کنید مخصوصا در محیط کاری. امروز بعد از ظهربرای رفتن به یک سفر شخصی آماده می شوید. سعی کنید که بیشتر به نیازهای خانوادگی تان توجه کنید.

حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد

تعبیر:در کمک و خدمت به دیگران از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید. برای دوست خوب جان خود را هم فدا می کنید اما انتظار نداشته باشید دوستانتان هم مثل شما رفتار کنند، زیرااینخصلت شماست. کمی در خدمت دل خودتان باشید و فکری برای درد خودتان بکنید.

فال روزانه متولدین مهر

شما امروز در محیط امن خانه ی خودتان و این فضایی که برایتان به شدت آرامش بخش و حتی مقدس است غرق در تفکر خواهید شد و به مهم ترین مسائل زندگیتان فکر خواهید کرد. شما از اینکه تمام ابزار، منابع و وسایل مورد نیاز برای انجام کاری که در سر دارید را در اختیار دارید مطمئن هستید. به دیگران بفهمانید که دلتان نمی خواهد کسی مزاحمتان شود و در آرامش کامل دست به کار شوید. قرار نیست تمام روزهای تعطیلتان را با دوستانتان بگذرانید، همه ی ما گاهی به تنهایی و خلوت نیاز داریم. به کسی توضیح ندهید که چکار می خواهید بکنید و در سکوت پیش بروید، مطمئن باشید وقتی به موفقیت برسید همه خبردار خواهند شد.

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت***که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش***هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

فال روزانه متولدین آبان

امروز یک نفر به طوری غیرعادی به شما و کارهایتان علاقه نشان می دهد و دلش می خواهد از تمام زیر و بم کارهایتان سر دربیاورد. شاید بتوانید با صحبت کردن در مورد جزئیات خسته کننده ی کارهایتان بفهمید طرف مقابلتان واقعا به شما و فعالیت های کاری یا هنریتان علاقمند است و یا فقط از روی کنجکاوی و یا بهتر بگوییم فضولی به شما نزدیک شده است. شما در حال حاضر تمام تمرکزتان را روی کارها و اهدافتان گذاشته اید و مسلما دلتان نمی خواهد کسی در کارهایتان دخالت کند، پس از روی خجالت و یا مهربانی غیر منطقی به کسی این فرصت را ندهید. آنهایی که واقعا شما را دوست دارند مسلما نمی خواهند مزاحم کارتان شوند.

سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت***آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت

تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت***جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت

تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

فال روزانه متولدین آذر

شما امروز در این اندیشه هستید که چرا وقتی ما خودمان می توانیم به دنبال فرصت ها برویم و آنها را پیدا کنیم باید بنشینیم و منتظر بمانیم تا فرصت ها به سراغ ما بیایند. شما مصمم هستید که این انرژی و تفکر مثبتی که در شما جوانه زده است را به اطرافیانتان هم منتقل کنید و هرچقدر که بیشتر در این راه تلاش می کنید حال خودتان هم بهتر می شود و اتفاقات خوب غیرمنتظره ای برایتان پیش می آیند. یادتان باشد که بهترین راه برای چند برابر کردن احساس شادی و خوشبختی به اشتراک گذاشتن آن است. امروز می تواند برای شما دقیقا همان اتفاقات و موقعیت هایی را به همراه داشته باشد که خودتان می خواسته اید، به شرط آن که چشم هایتان را خوب باز کنید.

پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد***وان راز که در دل بنهفتم به درافتاد

از راه نظر مرغ دلم گشت هواگیر***ای دیده نگه کن که به دام که درافتاد

تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

فال روزانه متولدین دی

امروز صبح ممکن است نتوانید طبق برنامه های تان پیش بروید به دلیل حوادث غیر منتظره ای که رخ می دهد. نباید خودتان را درگیر کارهای تجاری کنید زیرا که امروز منجر به شکست خواهید شد. یکی از دوستان تان توصیه هایی می کند که واقعا با ارزش است.

دیر است که دلدار پیامی نفرستاد***ننوشت سلامی و کلامی نفرستاد

صد نامه فرستادم و آن شاه سواران***پیکی ندوانید و سلامی نفرستاد

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز اگر کارهایتان را سر صبر و حوصله انجام دهید و برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب عجله نکنید همه چیز خوب پیش خواهد رفت و جواب سؤال هایی که ذهنتان را به خود درگیر کرده اند را پیدا خواهید کرد. به جای اینکه منطقتان را برای به هم وصل کردن سرنخ ها به کار بگیرید و به دنبال چرایی و چگونگی پیشرفت کارها باشید بهتر است خودتان را با ریتم اتفاقات امروز هماهنگ کنید و صبور باشید. امروز ممکن است برخی اختلاف نظرها در مورد رابطه عاطفیتان بین شما و عشقتان پیش بیایند. یادتان باشد قرار نیست که هیچ کس در یک رابطه عاطفی خودش را اسیر و زندانی کند، پس به آزادی های فردیتان توجه بیشتری داشته باشید و طرف مقابل را هم آزاد بگذارید.

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر:درد دل کردن با ائمه اطهار برای تو از یک دوست عادی بهتر است چون هر منفعتی می بینی از هدایت ایشان است. وجود خود را به آنها نزدیک کن تا بلکه دلت آرامش بیشتری پیدا کند. در این حالت است که به مراد می رسی و فالت نیکو می شود و غم دوری عزیزان را نمی کشی و از آتش نفس اماره در امان می مانی.

فال روزانه متولدین اسفند

ممکن است با مشکلاتی در محیط کاری مواجه شوید زیرا که ایده های تان غیر منطقی است. سعی کنید که آرام باشید و قبول کنید که دیگران هم به دنبال مسیرهای خودشان هستند. امروز بعد از ظهر به صورت غیر منتظره ای به یک مهمانی دعوت می شوید توسط شخصی که مدت هاست او را ندیده اید.

ساقی بیار باده که ماه صیام رفت***درده قدح که موسم ناموس و نام رفت

وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم***عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

تعبیر: اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز.

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here