فال روزانه پنجشنبه 11 آبان 1396

0
3895
Loading...
graphicstock.com

فال روزانه پنجشنبه 11 آبان 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 11 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با اصالت، فعال، مسئولیت پذیر و با استعداد هستید. شما مهارت های زیادی دارید و علاقه فراوانی هم به پذیرفتن چالش های مختلف دارید، اما باید مواظب تمایلی که به تحت تسلط در آوردن دیگران دارید و رفتارهای مخرب ناشی از آن باشید. در سالی که پیش رو دارید پاداش هایی که انتظار داشته اید برای تلاش های بسیار خود به دست بیاورید را بالاخره دریافت خواهید کرد و مورد تحسین و تأیید اطرافیانتان نیز قرار خواهید گرفت. منافع مالی از راه های مختلفی که بعضی از آنها واقعا برایتان غیر منتظره هستند به سراغتان خواهند آمد. این منابع درآمد جدید روی سبک زندگی شما تأثیر خواهند گذاشت و استانداردهایتان را نیز بالا خواهند برد. معاملات مرتبط با املاک و مستغلات سود سرشاری برای شما خواهند داشت. سفرهای کاری که امسال خواهید داشت برای شما نتایج فوق العاده ای را به همراه خواهند داشت و دستاوردهایتان مورد تشویق مقامات مافوق قرار خواهند گرفت. از شروع کردن رابطه ی عاشقانه ای که می دانید چیزی به جز رسوایی برای شما به همراه نخواهد داشت جدا خودداری کنید. دی، اسفند، تیر و مهر اتفاقات مهمی به همراه خواهند داشت.

فال روزانه پنجشنبه 11 آبان 1396

 

فال روز متولدین فروردین: امروز ذهن شما بسیار هوشیار و آگاه است و کنجکاویتان نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد. اگر این کنجکاوی و تیزهوشی امروزتان را در زمینه ی مطالعات و تحقیقات و در جهت بالا بردن دانش خود به کار بگیرید نتایج بسیار خوبی برایتان به همراه خواهد داشت. شاید حتی در مسیر دنبال کردن علایق ذهنی خود با افراد جدیدی که علایق مشترکی با شما دارند آشنا شوید و به فعالیت های گروهی مشترک با آنها بپردازید. این کار اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد و از بحث هایی که درارتباط با آن دارید برایتان بسیار جذاب خواهند بود. اما اگر بخواهید این کنجکاوی را در جهت مسائلی که به شما مربوط نیستند و امور شخصی دیگران به کار بگیرید ضرر خواهید کرد.

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز شما چند طرح و پروژه ی مختلف در ذهن دارید که دلتان می خواهد روی آنها کار کنید. ذهنتان امروز به طور ویژه ای فعال و هوشیار شده و ایده های فوق العاده ی زیادی در سر دارید که باعث می شوند تلاش هایتان نتیجه ای که دلتان می خواهد را برایتان به همراه داشته باشند. صحبت مردن در مورد ایده هایتان را افرادی که به شما نزدیک و مورد اعتمادتان هستند باعث خواهد شد فرصت هایی حتی بیش از قبل برایتان فراهم شوند. تصمیمتان هر چه که باشد نتیجه ای که به دست می آورید باب میلتان خواهد بود. کلمات شما امروز می توانند دارویی شفابخش یا شمشیری برنده باشند، کمی به انتخاب کلماتتان دقت کنید.

فال روز متولدین خرداد: امروز انگار رئیستان دارد با وسواس تمام به دنبال اشتباهی از طرف شما می گیرد تا شما را مورد مواخذه قرار دهد. زیاد حساس نشوید و هراسی از خود نشان ندهید. شاید بتواند آنچه به دنبالش است را پیدا کند، اما با واکنش صحیح از طرف شما همه چیز روبراه خواهد شد. امروز ذهنتان بسیار کنجکاو است و مانند تشنه ای که در جستجوی آب باشد به دنبال به دست آوردن اطلاعات جدید هستید، به ویژه اگر این اطلاعات با موضوعات مورد علاقه تان مرتبط باشند. یک کتاب، فیلم، وبسایت و یا حتی یک ترانه می تواند ذهن شما را به شدت فعال کند و به فکر فرو ببرد. حتی بحث هایی که با دوستانتان دارید نیز می توانند همین تأثیر را روی شما داشته باشند و ذهنتان را به خود درگیر کنند.

فال روز متولدین تیر: امروز شاید مجبور باشید با درگیری های حقوقی مرتبط با مسائل مالی و یا چیزهایی از این قبیل دست و پنجه نرم کنید. خوشبختانه ذهن شما در حال حاضر کاملا هوشیار است و همین به شما کمک خواهد کرد تا خیلی راحت با این مشلات روبرو شوید و به خوبی از پس آنها بربیایید. امروز شما می توانید خیلی سریع تمام وظایف و مسئولیت هایی که به عهده دارید را به انجام برسانید و وقت آزاد لازم برای بودن در کنار دوستان و عزیزانتان را نیز داشته باشید. پس از پایان کار روزمره حتما با گروهی از دوستانتان که دغدغه های مشترکی با آنها دارید دور هم جمع شده و به بحث در مورد موضوعات مورد علاقه تان بپردازید، بودن در این جمع قطعا برایتان خوشایند خواهد بود.

Loading...

فال روز متولدین مرداد: امروز شرکت در فعالیت های اجتماعی شما را با افراد جالبی در ارتباط خواهند گذاشت که تفکرات و علایق مشترکی با شما دارند و این تجربه ی بسیار لذت بخشی برای شما خواهد بود. ذهن شما بسیار فعال و کنجکاو است و همین باعث خواهد شد به شدت در مکالمات خود غرق شده و اطلاعات زیادی را از آنها به دست بیاورید. امروز نگرش شما نسبت به آینده کاملا مثبت و همراه با امیدواری است، اما باید مواظب باشید این تفکرتان باعث نشود چیزی را دست کم بگیرید و اقدامات لازم را انجام ندهید. کمی احتیاط کنید و وعده هایی ندهید که نمی توانید به آنها عمل کنید، این کار به نفع همه خواهد بود.

فال روز متولدین شهریور: امروز شاید تصمیم بگیرید که زمانی را به باغبانی گذرانده و به باغچه و گلدان هایتان رسیدگی کنید. اگر هنوز گل و گلدانی در خانه ندارید، امروز می تواند روز خوبی برای این باشد که به بازار رفته و دو سه تا گلدان جدید بخرید و در گوشه و کنار خانه بگذارید. وجود گل ها در خانه باعث جریان یافتن انرژی مثبت می شود و رسیدگی به آنها هم حال شما به طور قابل توجهی بهتر خواهد کرد. سعی کنید کارهایی که در خانه دارید را به سریع ترین شکل ممکن انجام دهید چون دوستان و خانواده تان درانتظار بودن با شما هستند. حالا که فردا بیکار هستید و مجبور نیستید زود بیدار شوید تا دیروقت دور هم بنشینید و از مصاحبت با یکدیگر لذت ببرید.

فال روز متولدین مهر:  امروز تحقیق و مطالعه در زمینه هایی که برایتان جذاب هستند کنجکاوی شما در رابطه با آنها را حتی بیش از پیش خواهد کرد و هر چقدر بیشتر در مورد آنها چیزهای جدید یاد بگیرید سوال هایتان بیشتر خواهند شد و بیشتر به تحقیق کردن تشویق خواهید شد. شاید حتی بخواهید با دوستانی که می دانید به همین موضوعات علاقمند هستند در رابطه با اطلاعات جدیدی که به دست آورده اید صحبت کنید. این کار باعث خواهد شد اطلاعاتتان حتی بیشتر از قبل بشوند و علاوه بر این که به آنها چیزی یاد می دهید خودتان نیز چیزهای جدیدی یاد می گیرید. مواظب باشید ذهن خودتان را بیش ازاندازه خسته نکنید و سرتان را به درد نیاورید.

فال روز متولدین آبان: امروز مهمان هایی که شاید بعضی از انها هم ناخوانده باشند به دیدن شما خواهند آمد و اخبار و اطلاعات جدیدی را با شما به اشتراک خواهند گذاشت. اگر این اخبار و اطلاعات به غیر از خودتان و یا خودشان به هر کس دیگری مربوط می شود سعی کنید موضوع بحث را عوض کنید. غیبت کردن در مورد دیگران هیچ سودی به حالتان نخواهد داشت و تنها باعث عذاب وجدانتان خواهد شد. به احتمال زیاد شما بیشتر روز را درگیر کارهای خانه تان خواهید بود، اما این کارها شما را خسته نخواهند کرد و در پایان کار با دیدن خانه ای تمیز و مرتب لذت خواهید برد. در واقع امروز شما از انجام هر کاری که تصمیم به انجام آن بگیرید لذت خواهید برد و این واقعا برایتان خوشایند خواهد بود.

فال روز متولدین آذر: امروز از صبح تلفنتان مدام زنگ می خورد. دوستان و اعضای خانواده تان خبرهای خوب و اطلاعات جدیدی دارند که می خواهند با شما به اشتراک بگذارند و به احتمال زیاد زمان زیادی را با حرف زدن با آنها سپری خواهید کرد. امروز در حین مطالعه ی یک روزنامه یا مجله و یا گردش در اینترنت به انتظار کتاب جدیدی پی خواهید برد که به نظرتان خیلی جالب می آید. چرا همین امروز برای خرید آن سری به کتاب فروشی نزنید و آخر هفته تان را با مطالعه ی آن نگذرانید. امروز کارهای زیادی در خانه باید انجام شوند و شاید کسی نباشد که در انجام آنها به شما کمک کند. کمی موسیقی همزمان با انجام کارهایتان می تواند جلوی احساس خستگی را به طور کامل بگیرد.

فال روز متولدین دی: امروز شما بر سر دوراهی قرار می گیرید. از یك طرف شما می خواهید كار خاصی انجام دهید؛ شما كارهای عقب افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و شور و هیجان شما می‌تواند تبدیل به عصبانیت شدید بشود. از طرف دیگر اگر كمی تلاش كنید محیط امن و آرامی برای خود درست كنید، عجیب اینكه احساس خواهید كرد بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتاده‌اید. اما الان نباید نگران این باشید كه چه راهی را انتخاب كنید؛ فقط ببینید كه طالع شما چیست و سرنوشت شما را به چه مسیری هدایت می‌كند..

فال روز متولدین بهمن:دوستان‌تان شاید امروز کمی‌ برایتان ایجاد زحمت کنند، چرا که شما می‌خواهید در فعالیت‌ها و کارهایشان به آنها ملحق شوید. شما شاید خودتان هم کارهای دیگری داشته باشید، اما اگر نتوانید کارهایتان را با برنامه ریزی زمانی خود هماهنگ کنید عصبانی خواهید شد. در نهایت شما باید یک نفر را از خودتان ناامید کرده و دست رد به سینه‌اش بزنید. اگر به برنامه‌های شخصی خود برسید شادتر خواهید بود..

فال روز متولدین اسفند: این اواخر حس ششم شما خیلی خوب کار کرده و امروز بالاخره به این نتیجه رسیده اید که آن را مورد استفاده قرار بدهید. البته که حس درونیتان می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد، اما مواظب باشید عقل و منطقتان را نادیده نگیرید. شاید به فکر ثبت نام در یک دوره یا کارگاه آموزشی برای افزایش توانایی های حرفه ای خود باشید. شرکت در این جمع باعث خواهد شد با افراد جدیدی آشنا شوید که علایق مشترکی با شما دارند و در زمینه های مشابهی فعالیت می کنند. آشنایی با این افراد ایده های جدید را در شما به وجود خواهد آورد و شاید حتی تصمیم بگیرید همکاری هایی با آنها داشته باشید و پروژه های مشترکی را دنبال کنید.

 

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here