داشتن رابطه با همسر ، چند روز یکبار , کافی و نرمال است؟

0
16892
Loading...
graphicstock.com

داشتن رابطه با همسر ، چند روز یکبار , کافی و نرمال است؟

اگر شما میلی به داشتن رابطه جنسی ندارید، بهتر است همسرتان این را بداند. مجبور نیستید زمانی که تمایل ندارید، رابطه برقرار کنید. بسیاری از زوجین این نگرانی را دارند که:آیا به اندازه کافی رابطه جنسی دارند یا نه؟

آیا به اندازه کافی رابطه جنسی دارند یا نه؟

داشتن چه میزان رابطه جنسی سالم محسوب می شود؟

– در دنیای واقعی داشتن رابطه جنسی از زن و شوهری به زن و شوهر دیگر متفاوت است
– به طور کلی زوج هایی که در دهه سوم زندگی خود هستند بین یک تا سه بار در روز می توانند رابطه داشته باشند.
– رابطه جنسی در دهه چهارم با کاهش تدریجی مواجه شده و به ۲ بار در هفته می رسد. اما این فقط به طور متوسط است و هیچ قانونی برای اعدادی که گفته شد وجود ندارد

اما بد نیست به این چند سوال جواب دهید تا بدانید در رابطه جنسی تان به اندازه کافی کارامد عمل میکنید یا نه!

احساس می کنید به اندازه کافی رابطه جنسی دارید؟

اگر شما خوشحال و راضی هستید حتی اگر به ندرت رابطه زناشویی برقرار می کنید، پس پاسخ مثبت است شما به اندازه کافی رابطه جنسی دارید. برخی دکتران معتقدند این طبیعی نیست که هیچ میل جنسی در کار نباشد.
اما واقعیت این است که هیچ علمی به شما نمی گوید چه تعداد رابطه جنسی برای سلامت جسمی و عاطفی شما نیاز است

مطالعه ای نشان داده است افرادی که دو تا سه بار در ماه رابطه جنسی دارند، شادتر از افرادی هستند که کمتر از این میزان رابطه زناشویی دارند. اما این به آن معنا نیست که اگر شما بیشتر یا کمتر از این میزان رابطه جنسی دارید، نمی توانید شاد باشید.

رابطه جنسی، چند روز یکبار؟
آیا شریک زندگی شما احساس میکند رابطه جنسی شما کافی است؟

میزان رابطه جنسی به همراه پول در صدر فهرست جر و بحث های زن و شوهرها قرار دارد. این جایی در رابطه شماست که بده بستان کم و ارتباط زیاد اهمیت دارد اگر میل جنسی شما کم و شریک زندگی شما زیاد باشد شما به وضعیت جنسی خنثی می رسید. این به آن معناست که شما ولعی برای رابطه ندارید اما مخالف آن هم نیستید.
زمانی که همسر شما رابطه می خواهد، می توانید بدن تان را آموزش دهید تا از حالت خنثی به حالت تحریک ارتباط برود. اما اگر شما میلی به داشتن رابطه جنسی ندارید، بهتر است همسرتان این را بداند. شما مجبور نیستید زمانی که تمایل ندارید، رابطه برقرار کنید. همانطور که نمی توانید همسرتان را مجبور به برقراری رابطه جنسی کنید، در حالی که نمی خواهد. اگر هر دوی شما به یک میزان میل جنسی داشته باشید، به نفع هر دوی شماست

Loading...

آیا نگران هستید که میل جنسی تان کم است؟

اگر می خواهید رابطه جنسی بیشتری داشته باشید اما بدن تان همراهی نمیکند، ممکن است مشکل دکتری داشته باشید. مشکلات سلامت مانند فشار خون بالا، افسردگی، عدم تعادل هورمونی می توانند در ایجاد رابطه جنسی مشکلاتی را ایجاد کنند. بهتر است در این مورد با دکتر مشورت کنید. در صورتی که مشکل جسمی مطرح نباشد باید به مسائل روانی مانند افسردگی و اضطراب پرداخته شود.

این سه پرسش شما را در مورد این که به اندازه کافی رابطه جنسی دارید یا نه، به خوبی راهنمایی میکند. فقط شما و همسرتان هستید که می توانید به خوبی به این سوال پاسخ دهید

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here