هشدار به خانم ها / 8 نوع مرد خطرناک که باید از ازدواج با آنها حذر کرد _حتما بخوانید

0
11362
Loading...
graphicstock.com

هشدار به خانم ها / 8 نوع مرد خطرناک که باید از ازدواج با آنها حذر کرد _حتما بخوانید

در ادامه مطلب ما به شما خواهیم گفت با کدام مردان ،چرا و به چه دلیل نباید ازدواج کنید…در ادامه مطلب با ما همراه باشید

دخترانی که قصد ازدواج دارند باید از ازدواج با 8 نوع مرد خطرناک حذر کنند :

1-   مرد خود خواه و متعصب افراطی .

این نوع مرد ممکن است برای زن 4 مشکل بزرگ ایجاد کند : 1- اختلاف عقیده دائمی 2- نزاع همیشگی 3- عصبی بودن 4- سختی معاشرت

Loading...

2-   مرد عصبی مزاج .

این نوع مرد در واقع یکی از انواع مردانی است که سخن گفتن با آنها نیز برای دختران خطرناک است . چنین مردانی کهروحیه عصبی دارند , با همسر خود سر کوچکترین مساله نزاع و مشاجره سختی می کنند و یک زندگی شیرین و مفرح را به کام همسر بدبخت و بچه های بی گناه و حتی آشنایان دور و نزدیک تلخ می سازند .

3-   شوهر سخت گیر و بی گذشت در امور مالی .

شوهری که در امور مالی زن بسیار سختگیری میکند و سر سوزنی گذشت ندارد , به درد زندگی نمی خورد. البته مقصود این نیست که زن باید بی اجازه ی شوهر هر چه می خواهد خرج کند , بلکه بیشتر مشاجراتی که در خانه روی میدهد فقط بر سر پول است . حال آنکه در اصل نباید چنین باشد . خیلی از زن و شوهر ها چندان که به پول اهمیت می دهند هرگز برای تربیت فرزندان ارزش قائل نیستند .

4-   مردی که سریع و آسان دروغ می گوید.

مردانی که برای پیشرفت مقاصد خود دروغ های کوچکی می گویندو یا گاهی این کار را برای تمسخر انجم می دهندبالاخره یک روز کارشان به دادگاه خانواده می کشد . این گروه از مردان همیشه در دنیایی از وهم و خیال در پروازند و معمولاً فراموشکار هم می شوند و تمام دروغ هایی را که گفته اند از یاد می برند . چون از قدیم گفته اند دروغگو کم حافظه است .

5-   مردان فراری از میدان مبارزه .

پنجمین گروه از مردانی  هستند که از موانع و مشکلات فراری هستند و به جای این که از مشکلات زندگی استقبال کرده و در رفع آن کوشا باشند ،فرار رابرقرار ترجیح می دهند . طبیعی است مردانی که حاضر نیستند به جنگ موانع و مسائل زندگی بروند و همواره میدان مبارزه را ترک می گویند ، در زندگی زناشویی هم برای همسر خود تکیه گاه مناسبی نخواهند بود .

6- مردان نامنظم و بی ادب در نزاکت .

ازدواج با مردان نامنظم وبه دور از از اب و نزاکت نیز به صلاح نیست . بی نظمی خواه در تعیین وقت ، خواه در لباس و غذا و یا هرچیز دیگری ، شما را از زندگی بیزار میکند .

7-   مردان متعلق به خویشاوندان خود .

مردی که فقط به اقوام و خویشان خودش تعلق دارد نیز از جمله شوهرانی است که ابداً به درد شما نمی خورد . چون این گونه مردان اصلاً به شما متعلق نیستند و از آن دردانه های عزیز کرده ی پدر و مادر خود هستند که می خواهند همشه کنار آنها باشند . پس چه وقت می توانند به شما رسیدگی کنند و چه وقت فرصت حرف زدن با شما را دارند ؟ زندگی بااین نوع مردان همیشه  اختلاف در منزل به وجود می آورد و حر های بیمورد و بی ارزش همیشه در منزل شما منعکس می شود و به دنبال خود مرافعه خواهد آورد .

8-   مردان راحت طلب .

مرد راحت طلب از جمله  خطرناک ترین مردان جهان خلقت است . مردی که بی هدف و بیهوده پشت  صندلی رستورانی نشسته و از پنجره بیرون را تماشا میکند و پک به سیگارش می زند و وقت کشی میکند ، با مردی که در خیابان بدون برنامه مشغول قدم زدن است و یا با اتوبوس به اول خط و آخر خط می رود و مردم را تماشا میکند و با آسودگی خاطر وقت خود را بی سبب تلف میکند ، موجودی است که خوشبختی در کنار او امکان ندارد ، بلکه اساساً زندگی با چنین مردراحت طلب و بی درد و سهل گذرانی به هیچ وجه صلاح نیست .

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here