با یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو شارژ شوید + آموزش

0
1608
Loading...
graphicstock.com

با یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو شارژ شوید + آموزش

قرار دادن یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو روشی است که شرقی ها با استفاده از آن 9 تاثیر فوق العاده در سلامتی ، زیبایی و شادابی خود ایجاد می کنند.

تاثیر باورنکردنی و فواید گذاشت یک تکه یخ روی نقطه فنگ فو

بطور کلی همه ی ما انسان ها دوست داریم که جوان تر ، زیباتر ، سالم تر ،و پر انرژی تر بنظر برسیم و بتوانیم با بیماری هایی که به سمت ما هجوم می آورند به راحتی مبارزه کنیم . اغلب برای این کار بیشتر سعی می کنیم که یک رژیم غذایی سالم ، تمرین روزانه ، نوشیدن مقدار زیادی آب ، خواب کافی و زندگی سالمی داشته باشیم تا از صفات بالا برخوردار باشیم .همه این موارد بالا درست هستند و می توانند تاثیر خود را بگذارند ولی شگفت زده خواهید شد زمانیکه بتوانید بایک روش ساده تر همه ی موارد بالا را بدست بیاورید .نقطه فنگ فو

نقطه فنگ فو

همه ی این موارد به قسمت یا همان نقطه فنگ فو بدن شما بر میگردندکه در پشت سر شما واقع است . اگر شما بطور مرتب یخ را روی این نقطه قرار دهید ، به شما کمک خواهد کرد که تا آنچه که در انتظار دارید را بدست آورید و سلامت جسمانی خود را بدست بیاورید . در این بخش توضیحات کاملی راجع به فواید قرار دادن یخ روی نقطه فنگ فو و محل اصلی این نقطه ارائه خواهیم داد.

تاثیرات شگفت انگیز قرار دادن یخ روی نقطه فنگ فو

تمام کاری که باید انجام دهید :
روی شکمتان دراز بکشید و یخ را روی نقطه فنگ فو قرار دهید . برای آسان شدن کارتان می توانید یخ را با باند روی سرتان ببندید تا دستتان خسته نشود .
این کار را یک بار صبح اول وقت (ناشتا) و یک بار هم در شب قبل از خوابیدن قرار دهید که زمانیکه در هر دفعه باید قرار دهید حدود 20 دقیقه می باشد .

محل دقیق نقطه فنگ فو و فواید گذاشتن یخ روی این قسمت از پشت گردن

فواید قرار دادن یخ روی نقطه فنگ فو :

1-بهبودی خواب
2-بهبودی خلق و خو
3-افزایش سطح انرژی
4-کمک در مقابل سرماخوردگی
5-بهبودی سیستم گوارش
6-کاهش دندان درد ، سردرد و دردهای مفصلی
7-مقابله با بیماری های ریوی و قلبی
8-درمان غده تیروئید
9-افزایش سلامتی
منبع:نمناک
- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here