وقتی رابطه جنسی برای آقایان مثل گرسنگی است

0
2304
Loading...

بررسی احساسات و تمایلات مردان در رابطه جنسی
میل جنسی در آقایان در فیزیک اشان ایجاد می شود، در حالیکه در خانم ها میل جنسی از حافظه، ذهن و احساساتشان شروع می شود.همین ابتدا اصلی ترین تفاوت خانم ها و آقایان در این مورد مهم دانستید. در این
بخش قصد داریم واقعیت هایی در مورد احساس مردان
در مورد رابطه جنسی برایتان عنوان کنیم تا آگاهی شما در مورد مسائل زناشویی افزایش یابد

graphicstock.com

احساس و فکر مردان در مورد رابطه جنسی
تستسترون بالا و میل جنسی زیاد
آقایان مقدار زیادی تستسترون درربدنشان دارند که آنها را
به میل جنسی می کشاند و در آقایان جوان نعوظ با کوچکتر ین مورد تحریک می شوند.
آقایان جوان با دیدن همسرشان به طور برهنه سریع عکس العمل نشان می دهند و این به دلیل داشتن تستسترون به میزان بالا در بدن آنها است.
برای آقایان شهوت نوعی گرسنگی است، هوس آنها به میل جنسی مثل هوس آنها به شکلات است. هر میل جنسی زندگی را شیرین و خوش می سازد. پس این مسئله در حد نرمال و طبیعی هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد

میل جنسی برایشان انرژی زاست
برانگیخته شدن میل جنسی آقایان باعث ایجاد صمیمیت در روابط هیجان و تقویت آنها در کار و.زندگی می شود. این هورمون ها به آنها انرژی می دهد و باعث می شود بتوانند اهدافشان را دنبال کنند و به همسرشان توجه بیشتری داشته باشند و پایان یک روز سخت را با ایجاد این رابطه آرام خاتمه دهند.

میل جنسی برایشان یک هیجان واقعی است

زندگی پر از هیجانات است و ارگاسم براحتی و با فعالیت جنسی به اوج می رسد، هرگونه گفتگو، خنده، دیدن زیبایی های زنانه از همسرشان برای آقایان ایجاد شهوت می کند.

Loading...

شهوت راه ابراز عشق برای آنهاست

زمانی که آنها شروع می کنند به گفت و گوهای جنسی و رضایت شان می کنند زمان برانگیخته شدن شهوت آنهاست، وقتی در چنین شرایطی آنها را خودخواه تلقی کنند پریشان می شوند این حالت را ناپسند در نظر نگیرید چرا که آنها به دنبال راهی هستند که برای همسرشان بهتر باشند.

میل جنسی برایشان بازسازی عشق است

برانگیخته شدن میل جنسی آقایان باعث می شود بعد از داشتن یک روز سخت و پر مشغله وقتی به خانه برمی گردند معاشقه لذت بخشی را داشته باشند و نسبت به یکدیگر وفاداری سخاوت مثبت بینی بیشتری پیدا می کنند.
در حالیکه خانم ها دوست دارند قبل از رابطه جنسی زمانی را صرف معاشقه کنند. اما در آقایان رابطه جنسی ضروری تر است و به آن بسنده می کنند.

منبع: نمناک

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here