عکسی از تیپ جدید مهناز افشار که با اعتراض هوادارانش روبرو شد

0
3040
Loading...

تیپ جدید مهناز افشار که با اعتراض هوادارانش روبرو شد

مهناز افشار به تازگی عکسی از خود منتشر کرد که با اعتراض و سر وصدای زیادی همراه بود

طرفداران مهناز افشار به نوع لباس پوشیدن و نحوه استفاده از زیور آلات و کفش های این خانوم بازیگر بسیار معترض بودند و با گذاشتن کامنت های اعتراض آمیز انزجار خود را اعلام کردند و از اون خواستند به عنوان یک بازیگر معروف و مشهور دقت بیشتری در نحوه لباس پوشیدن خود داشته باشد

(تیپ جنجالی مهناز افشار)

Loading...

مهناز افشار بازیگر جوان و ایرانی سینما با انتشار عکس زیر در صفحه اینستاگرام خود جنجالی اینترنتی را رقم زد. وی پس از انتشار این عکس دل نوشته زیر را به اشتراک گذاشت:

دوست نداشتنها را با نفرين ، حسادت و خشم فرياد نزنيم ، كه خودمان عقب مي مانيم و افسوس در آينده خواهيم خورد و زندگي ادامه دارد.

(عکس های مهناز افشار )

بیوگرافی و عکسهای مهناز افشار

نام :مهناز
نام خانوادگی :افشار
تاریخ تولد :1356/3/21
محل تولد :تهران
مهناز افشار

بانو مهناز افشار و همسرشون یاسین رامین

مهناز افشار

همسر:یاسین رامین

فرزندان:یک دختر به نام لیا

ازدواج مهناز افشار

مهناز افشار با محمد امین رامین فرزند محمد علی رامین معاون مطبوعاتی “محمد حسینی” وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری احمدی نژاد ازدواج کرده است.

 

زندگی شخصی مهناز افشار

مهناز افشار متولد 21 خرداد 1356 در تهران  بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. او متولد سال مار است در کودکی خیلی شیطنت می کرد و همیشه دوست داشت بوفه دار مدرسه باشد یک بار بخاطر شیطنت های فراوانش دو روز از مدرسه اخراج شد.

علایق مهناز افشار

تبریک تولد بهترین شادباشی است که تاکنون شنیده است و به معنای واقعی تولد را دوست دارد،خود را خیلی شکمو میداند و غذا خوردن را هم دوست دارد و می گوید:“به نظرم دست پختم عالی است چون به دلیل شکمو بودنم برای غذا پختن وقت می گذارم و طعم غذا هم برایم اهمیت فراوانی دارد”

منبع:نمناک-روزگار

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here