مردان از این نوع رابطه جنسی با زنان نفرت دارند!!

0
3200
Loading...
graphicstock.com

مردان از این نوع رابطه جنسی با زنان نفرت دارند!!

گاهی زنان ناخواسته شاید حتی برای بهبود رابطه جنسی رفتارهایی را انجام می دهند که مردان را از برقراری رابطه زناشویی زده می کند. زنان بدانند که مردان اصلا این رفتارهای زنانه در زمان رابطه جنسی را دوست ندارند.

اشتباهات رایج زنان در رابطه جنسی که مردان را زده می کند

بعضی از خانم ها فکر می کنند نقش بازی کردن در رابطه جنسی مردان را شیفته آنان می کند، در صورتی که بر عکس است. زیاده روی در این کار آن ها را فردی وابسته یا احمق جلوه خواهد داد. ممکن است فکر کنید این کارها هنگام رابطه جنسی چندان به چشم نمی آیند درصورتی که ریزترین نکات هم ممکن است در کیفیت رابطه جنسی تأثیرگذار باشند. برخی از زنان فکر می کنند نقش بازی کردن مردان را شیفته آنان می کند، اما به خاطر داشته باشید زیاده روی در این کار آنان را فردی وابسته یا احمق جلوه خواهد داد.رابطه جنسی

رابطه جنسی

حرکات نادرست قبل از رابطه جنسی

متون وسوسه انگیز و لباس های بدن نما می توانند در کتاب ها و فیلم ها مردان را شهوانی کنند، اما در زندگی حقیقی چطور؟ دکتر کامی بالک می گوید:مردان هرگز توسط زنانی که بیشتر زمان خود را در مقابل آینه و صرف پوشیدن لباس های شهوت انگیز می کنند، تحریک نمی گردند؛ حتی سیگنال های ظریفی که انتظار دارید از طرف شوهرتان به چشم علامت دیده شود، می تواند شهوت جنسی او را خاموش کند.

Loading...

آرایش بیش از حد در رابطه جنسی

مردان شیفته زنان موقر و پاکیزه هستند. استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی باعث می شود در نهایت این جمله را از همسرتان بشنوید:«زیر این همه آرایش چرا پنهان شده ای؟» دکتر بالک می گوید ذات مردان چنین است که نوع طبیعی را بیشتر می پسندند. مزه خوب آن ها را مجذوب خود خواهد کرد و برعکس زیاده روی آن ها را فراری خواهد داد.دکتر فیشر توصیه می کند:”مردها بیشتر جذب زنانی می شوند که نشانه های سلامت و جوانی و باروری از خود نشان دهند. به جای اینکه نگران شکل کمر و باسن خود باشید، نگران سطح انرژی و شور و هیجانتان باشید و به او علاقه نشان دهید.”

تعیین زمان مشخص برای رابطه جنسی

استفاده از پیام های شهوت ناک می تواند ضربان قلب شوهرتان را چند برابر کند؛ اما تعیین زمان برای معاشقه فشار زیادی بر وی اعمال خواهد نمود. دکتر جین گریر متخصص روابط زناشویی و مجری یکی از برنامه های رادیویی در این خصوص می گوید:پیام هایی مانند «منتظرم تا بیای خونه» یا «بعد از کلاس یوگا مال تو هستم» باعث قابل پیش بینی شدن معاشقه می شود؛ این امر می تواند هیجان مرد را نابود کند. اگرچه با زمان بندی، وقت معاشقه بیشتری را خواهید داشت، اما به خاطر بسپارید که زمان دقیق را مرموز نگه دارید. سعی کنید متون و پیام هایتان کمتر دارای جزییات باشد، مثل:«دنبال فرصتی هستم تا هرچه زودتر با تو باشم» یا “چطوره بچه رو بعضی وقتا بزاریم خونه مامانم؟”

اشتباهات زنان در رابطه جنسی و زناشویی

خاموش کردن چراغ ها در زمان رابطه جنسی

حتماً دلیلی وجود دارد که مردان عاشق تماشای مسابقات فوتبال با کیفیت عالی هستند. به گفته دکتر گریر این مخلوقات، موجودات بسیار بصری محسوب می شوند و شیفته آن هستند که تا حد امکان هنگام معاشقه ببینند. اصرار بر داشتن رابطه جنسی در محیطی تیره و تار می تواند این تصور را در مرد زندگی تان ایجاد کند که بیشتر به ظاهر خود اهمیت می دهید نه احساسی که وی در شما ایجاد می کند. همین عدم اطمینان، آواری می شود بر سر جولان مردانه وی در اتاق خواب. اگر در روشنایی راحت نیستید در اتاقی با نور اندک یا با چند عدد شمع معاشقه را انجام دهید.

تظاهر به ارگاسم در رابطه جنسی

این حقیقت وجود دارد که برای زنان رسیدن به ارگاسم (اوج لذت جنسی) کار آسانی نیست. در واقع میانگین زمان ارگاسم زنان 20 دقیقه است و چه کسی همیشه این همه وقت در اختیار دارد؟ دکتر گریر می گوید:بیشتر زنان فکر می کنند مجبورند برای اثبات مردانگی همسرشان ارضا شوند، اما مردان تظاهر در این مورد را تشخیص می دهند. اگر مردی احساس کند در صمیمی ترین لحظات به او دروغ می گویید، درباره ارزش وجودی خود دچار تردید می شود؛ پس به وی نشان دهید که چه زمانی شما را تحریک می کند اما اگر ارضا نشدید یک پایان سینمایی را شبیه سازی نکنید.

خشونت در رابطه جنسی

آنچه که در فیلم ها بسیار اغوا کننده و تحریک آمیز به نظر می رسد می تواند علاوه بر ایجاد زخم، برای وی بسیار دردناک نیز باشد. دکتر پیر شوارتز متخصص روان شناسی در دانشگاه واشنگتن می گوید:«شهوت یک لحظه بخصوص می تواند سبب شود تا شریک جنسی تان را محکم در آغوش گرفته و بخواهید به عمق جان وی رخنه کنید؛ اما مراقب باشید که پوست وی را پاره نکنید!
بجای چنگ زدن، نوک انگشتانتان را فشار دهید و تمام بدن وی را به آرامی لمس کنید. زمانی که وی در رابطه جنسی به درستی رفتار می کند، برای تشویق عشقتان وی را محکم تر در آغوش بفشارید».

بازی کردن نقش دوشیزه معصوم و شکننده

برخی از زنان فکر می کنند نقش بازی کردن مردان را شیفته آنان می کند، اما به خاطر داشته باشید زیاده روی در این کار شما را فردی وابسته یا احمق جلوه خواهد داد. هیچ مردی نمی خواهد پرستار یک زن کودک صفت باشد. بنا به گفته دکتر بالک مردان، زنان باهوش تر را جذاب تر می یابند. در صورت نیاز به وی اجازه دهید تا در کارهای پیچیده یا تعمیر سینک ظرف شویی به شما کمک کند، زیرا مردان دوست دارند مشکلات را حل و فصل نمایند؛ اما اگر می توانید خودتان مشکلی را حل کنید، بهتر است دست به کار شوید.

کنترل حرکات همسر در رابطه جنسی

بین جسور بودن و کنترل همه جانبه اتاق خواب تفاوت وجود دارد. دکتر شوارتز می گوید:«نباید کاری کنید که همسرتان احساس بی عرضگی نماید یا دائماً بایدها و نبایدها وی را کنترل نمایید؛ کافی است تنها لحظه لذت بخش در معاشقه را به وی نشان دهید. در معاشقه رئیس مآبی نمره آن چنان بالایی ندارد. بجای حکمرانی بر حرکات وی، وقتی دارید از کارهای همسرتان لذت می برید لب به سخن بگشایید و یا یادآوری کنید که دفعات قبلی بخشی از بدنتان لذت وصف ناپذیری را تجربه کرده است. مردان ترجیح می دهند نواحی درست را خود کشف کنند نه اینکه به آن ها بگویید کدام ناحیه دقیقاً مدنظر شما است.

راهنمایی نکردن همسر
دکتر پاروت می گوید:”حرف زدن خیلی مستقیم درمورد رابطه جنسی، اینکه چه دوست دارید و چه دوست ندارید ممکن است باعث شود احساس راحتی نداشته باشید، حتی با همسری که سال ها است با او زندگی می کنید. اما تنها راه برای رسیدن به یک رابطه جنسی رضایت بخش، همین است. دکتر وستایمر در این زمینه می گوید، “زن باید مسئولیت رابطه جنسی خود را بپذیرد. هیچ مردی نمی تواند بدون اینکه خود زن مسئولیت تجربه جنسی خود را قبول کند او را به ارگاسم برساند. حتی بهترین معشوق ها هم نمی دانند که زنشان چه دوست دارد.”

خوشبختانه به عقیده دکتر فیشر، مردها خیلی دوست دارند که به همسرشان لذت بدهند. دکتر فیشر می گوید، “اگر بتوانید به طریقی که میل جنسی مردتان را از بین نبرد به او بگویید که چه دوست دارید، مطمئن باشید که از آن استقبال خواهند کرد.”. او به زن ها توصیه می کند که چیزهایی که دوست ندارند را بین 5 مورد از چیزهایی که دوست دارند بگنجانند و به مردها بگویند. او می گوید، “تا دفعه بعد که رابطه جنسی داشته باشید نمی فهمید که به حرفهایتان گوش کرده است یا نه. اما مردها گوش می دهند مخصوصاً اگر حرف هایتان را واضح زده باشید.”

رفتارهای غلط زنان در رابطه جنسی

تصور اینکه مرد همیشه برای رابطه جنسی آماده است

شاید این باور درمورد پسرهای نوجوان صدق کند اما برای مردهای واقعی اینطور نیست. فشارهای زندگی روزمره، خانواده، کار و مخارج زندگی می تواند میل و کشش جنسی مردها را پایین بیاورد. این برای خانم ها جای تعجب دارد و خیلی وقت ها کم بودن میل جنسی مرد باعث می شود زن آن را به خود بگیرد.
دکتر فیشر درمورد واکنش بسیاری از زنان نسبت به زمانی که همسرشان می گوید حال رابطه جنسی ندارد، می گوید، “این برای زن ها مثل شوک است و آنها آن را باور نمی کنند. آنها می دانند که خودشان همیشه در حال و هوای سکس نیستند اما با اینحال عاشق همسرشان هستند. اما وقتی می فهمند که مردشان نمی خواهد آن زمان با آنها رابطه جنسی داشته باشد، فکر می کنند که دیگر دوستشان ندارد. این اصلاً درست نیست. آن مرد فقط دوست ندارد در آن لحظه رابطه جنسی داشته باشد. همین.”

ناراحتی زن به دلیل پیشنهاد جدید همسر
بعد از اینکه یک زوج مدتی با هم باشند، طبیعی است که بخواهند با ایجاد کمی تنوع به رابطه شان تازگی بدهند. فقط به این دلیل که همسرتان می خواهد چیز جدیدی را تجربه کند به این معنی نیست که از زندگی جنسی با شما خسته شده است. خلاصه بگوییم:نباید آن را به خودتان بگیرید!
دکتر پاروت می گوید، بااینحال خیلی مهم است که با منطقه امن تان هماهنگ باشید.”هیچکس نباید در رابطه جنسی خودش را مجبور به انجام کاری کند که دوست ندارد. اگر همسرتان از شما بخواهد کاری بکنید که در خصوصیات و باورهایتان نمی گنجد، برای او مشخص کنید که آن کار فراتر از محدوده شماست و دلیلش را هم توضیح دهید. البته باید اینکار را به طریقی محبت آمیز بکنید. اما اگر مسئله ای است که چندان برایتان اخلاق گرایانه یا اعتقادی نیست اما باز هم نمی خواهید آن را انجام دهید، باز هم دلیلتان را توضیح دهید. سعی کنید واکنش شدید نشان دهید، درعوض، به او بگویید که لازم است مدتی درمورد آن فکر کنید.”

مردان از این نوع رابطه جنسی با زنان نفرت دارند!!

منبع:مجله پزشکی مادر

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here