زیرکی زن جوان، مرد شیطان‌صفت را به دام انداخت

0
799
Loading...
graphicstock.com

زیرکی زن جوان ، مرد شیطان‌صفت را به دام انداخت

مرد شیاد در پوشش مامور یکی از دادسراهای تهران قدم به خانه زن جوان گذاشت تا نقشه شوم خود را عملی کند اما مقاومت جانانه این زن او را ناکام گذاشت.

ظهر یکشنبه اهالی یکی از خیابان‌های غرب پایتخت صدای فریادهای کمک‌خواهانه زنی را از داخل آپارتمانی در این منطقه شنیدند و با پلیس تماس گرفتند. طولی نکشید که نزدیک‌ترین تیم گشت پلیس راهی این محل شد و ماموران در بررسی‌های اولیه دریافتند که مردی با معرفی خود به عنوان ماموردادسرا به خانه یک زن حمله کرده و قصد آزار و اذیت او را داشته است.

زن جوان که به شدت وحشت زده بود به طرح شکایت از مهاجم شیطان صفت پرداخت و در توضیح ماجرا به ماموران گفت: ساعتی قبل زنگ ساختمان به صدا درآمد. وقتی در را باز کردم، مردی از پله‌ها بالا آمد و زنگ آپارتمان را زد. او لباس مامور به تن داشت و خودش را مامور یکی از دادسراهای تهران معرفی کرد و درحالی که پرونده‌ای در دست داشت، مدعی شد که شخصی از من شکایت کرده است.

از او خواستم تا نام شاکی و جزئیات پرونده را در اختیارم قراردهد اما او مدعی شد که چنین اجازه‌ای ندارد. زن جوان در ادامه گفت: او پاکتی دستم داد و خواست تا پرونده را امضا کنم. همان لحظه مرد جوان مدعی شد که اگر ۳۰ هزارتومان پول در اختیارش قرار دهم جزییات پرونده را در اختیارم قرار می دهد.

من نیز قبول کردم اما به محض اینکه می‌خواستم در را ببندم تا از داخل کیفم که در اتاق بود پول بردارم و تحویل وی دهم یکدفعه او به سمتم حمله کرد و با زور واردخانه‌ام شد.من وحشت زده فریاد زدم اما او مرا مورد ضرب و شتم قرار داد و تهدیدم کرد که اگر سکوت نکنم مرا می‌کشد. او به سمت من حمله کرد و نیت شیطانی‌ای در سر داشت اما من مقاومت کردم و با او درگیر شدم.

Loading...

بعد از آن با تهدید خواست تا هرچه پول و طلا دارم در اختیارش قرار دهم که خوشبختانه همان موقع شوهرم رسید و وارد خانه شد. مامورقلابی با دیدن همسرم قصد فرار داشت اما خوشبختانه با اقدام بموقع همسرم و تماس با پلیس، مرد مهاجم نتوانست فرار کند و گیر افتاد. کارآگاهان، مامور قلابی را دستگیر کردند و به تحقیق از همسر شاکی پرداختند.

وی گفت: پیش از اینکه وارد خانه شوم صدای فریادهای همسرم را شنیدم و وقتی در آپارتمان را باز کردم و وارد خانه شدم مامورقلابی را دیدم که با همسرم درگیر شده و نیت شومی در سر دارد همان لحظه با پلیس تماس گرفتم. مامورقلابی بازداشت شد و تحقیقات از او ادامه دارد.

منبع:عصرایران

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here