موهای وزوزی را سه سوته و طبیعی صاف کنید

0
1304
Loading...
graphicstock.com

موهای وزوزی را سه سوته و طبیعی صاف کنید

موهای وزوی و خشک زودتر آسیب می بینند. استفاده از اتو مو و مواد کراتینه هم به مرور نتیجه ای جز ریزش و نابودی مو ندارد. بهترین راه برای صاف شدن موهای وز ماسک موهای خانگی است.

روش طبیعی و گیاهی برای صاف شدن موهای وز

موهای وز و مجعد ظاهر شما را نامرتب و نازیبا می کند. به سراغ روش های شیمیایی هم که می روید ترس از آسیب دیدگی مو همراه تان است . بهتر است از روش های توصیه شده در طب سنتی استفاده کنید تا علاوه بر رفع وزی مو و صاف شدن موهای وز ، موها را تقویت کنید.

موهای وز

Loading...

صاف کردن موهای وز با ماسک های خانگی

روغن های گیاهی و طبیعی بهترین گزینه ها برای رفع وزی موهای وز است . در یک جمله :برای صاف شدن و زیبایی موهای وز موها را روغن مالی کنید.

 ماسک کره برای رفع وزی موهای وز

یکی از بهترین و ساده ترین راه حل های تقویت موهای وز شده آغشته کردن آن به کره است. کره که از محصولات لبنی پرطرفدار است، خاصیت فراوانی برای تغذیه موهای آسیب دیده شما دارد. پس بنا به حجم موهای تان مقداری کره را که از قبل از یخچال خارج کرده اید به موها زده و با استفاده از کلاه مخصوص به مدت نیم ساعت بپوشانید و در آخر موها را با شامپو و آب ولرم شسته و آبکشی کنید.

ماسک روغن بادام و زیتون درمان سریع موهای وز

ترکیب استثنایی روغن بادام شیرین و زیتون و قرار گرفتن آن لابه لای موها به رفع خشکی و آسیب موها کمک ویژه ای می کند. پس این روغن ها را ترکیب کرده و بعد از ماساژ موها با آن کلاه و حوله گرمی را به مدت 30 دقیقه روی سر قرار دهید. این بار هم بعد از نیم ساعت سرتان را با شامپو بشویید. این ماسک یکی از موثرترین ترکیباتی است که در زمان کمی موهای خشک و آسیب دیده شما را مثل روز اول درخشان و زیبا می کند.

معجزه سرکه سیب در صافی موهای وز

همه ما می دانیم که روغن زیتون و سرکه سیب هر کدام چه خواص بی اندازه مفیدی در ترمیم و رشد ساختمان مو دارند؛ بنابراین برای استفاده از این ماسک معطل نکنید. یک قاشق چای خوری سرکه سیب را با دو قاشق غذا خوری روغن زیتون و سه عدد سفیده تخم مرغ مخلوط کنید و ماسک به دست آمده را به مدت سی دقیقه روی موها بگذارید. سر خود را با کلاه مخصوص رنگ بپوشانید تا ترکیبات ماسک بهتر به خورد موهای تان برود.

برای صاف کردن موهای وز از ترکیب شامپو با تخم مرغ استفاده کنید

تنها ماده ای که پروتئین را به صورت مستقیم به موهای شما منتقل می کند تخم مرغ است. این راه حل ساده و ارزان قیمت بهترین روش برای درمان موهای وز شده از رنگ و حرارت حالت دهنده ها است. برای این کار هفته ای یک بار شامپوی خود را به اندازه دو بار شست وشو با تخم مرغ ترکیب کرده و بعد از آغشته کردن، موها را ماساژ و بعد از 5 دقیقه آن را از روی موهای خود بشویید.

منبع:نیک صالحی

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here