یک راه ساده و سریع برای رفع افتادگی پلک

0
751
Loading...
graphicstock.com

یک راه ساده و سریع برای رفع افتادگی پلک

رفع افتادگی پلک چشم را بدون جراحی و کرم های گرانقیمت انجام دهید. با ساده ترین راه خانگی پیری و افتادگی پلک ها را محو کنید.

ساده ترین و سریعترین راه رفع افتادگی پلک چشم در خانه

امروزه جراحی و طب مدرن روش های مختلفی برای رفع افتادگی پلک چشم ابداع کرده است اما برای برخی افراد انجام این مراحل امکان ندارد. این افراد می توانند از روش های خانگی درمان افتادگی پلک استفاده کنند تا پیری و بی حالتی اطراف چشمانشان برطرف شود.رفع افتادگی پلک

رفع افتادگی پلک

Loading...

علاوه بر پیری عوامل دیگری در افتادگی چشم و پلک تاثیر دارد برای مثال اختلالات هورمونی و بدخوابی و سیگار و الکل پلک ها را افتاده می کند. جدای از اینکه افتادگی پلک چهره را خسته و عصبانی نشان می دهد در مورد زنان این مسئله بسیار ناراحت کننده تر است چون به سختی می توانند آرایش دلخواهشان را انجام دهند.

افزایش سن از گوشه کنار به بدن حمله می کنند اما آنچه که بیشتر از هر چیزی ما را آزرد ه می کند تغییرات ظاهری به ویژه صورت ماست. به مرور زمان خطوط و چین و چروک ها نمایان می شود و پوست صورت می افتد و شل می شود. بدتر از همه چیز این است که اولین نشانه های پیری در اطراف چشم ایجاد می شود. عضلات و بافت های اطراف چشم در طول زمان بسیار در کلاژن سازی ضعیف می شود. علاوه بر این چربی های پایین چشم پوست را شل و افتاده نشان می دهد. در نتیجه اطراف چشم ورم کرده و سیاه دیده می شود این افتادگی ها اطراف چشم چهره را به شدت پیر نشان می دهد.

خوشبختانه یک راه ساده برای از بین بردن افتادگی پلک وجود دارد که به طور معجزه آسایی برای آنها که می خواهند از شر چهره خسته و پیر خلاص شوند به درد میخورد

آموزش رفع افتادگی پلک چشم بدون جراحی و بوتاکس در خانه

روش رفع افتادگی پلک چشم با سفید تخم مرغ

آنچه احتیاج دارید یک سفیده تخم مرغ و یک گوش پاک کن است

اول از همه پلک خود را کاملا تمیز کنید و بشویید. سفیده تخم مرغ را از زرده اش جدا کنید و گوش پاک کن را به سفیده آغشته کنید و به آرامی روی پلک بزنید چشمها را ببندید تا سفیده تخم مرغ روی روی پلک خشک شود.

این کار را یک روز در میان انجام دهید تا پلک ها جمع شوند و دیگر افتادگی پلک نداشته باشید.

منبع:زنجفیل

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here