مهمترین رازهای زیبایی که هر خانمی باید بداند

0
5728
Loading...
graphicstock.com

مهمترین رازهای زیبایی که هر خانمی باید بداند

رازهای زیبایی مهمی را برای پوست و مو به شما معرفی میکنیم که دانستن شان برای هر خانمی ضروری است.

رازهای زیبایی پوست و مو

اگر اخیرا با ریزش مو یا ابرو همراه بوده و یا پوستتان نسبت به قبل پژمرده و خسته به نظر می رسد و لکه هایی نیز روی آن پدیدار شده با ما همراه باشید.

رازهای زیبایی

همه ی ما می خواهیم که ظاهر و البته احساس خوبی داشته باشیم، اما با توجه به اینکه بابت خیلی چیزها باید پول خرج کنیم، اولویت خرید لوسیون ها و انواع محصولات زیبایی کم شده و به انتهای لیست خریدمان منتقل می شود. دیگر نگران نباشید، ما اینجا هستیم تا در این مورد به شما کمک کنیم.

Loading...

رازهای زیبایی پوست و موی خانم ها

در این راهنما رازهای زیبایی را به شما خواهیم آموخت که کاملا رایگان بوده و بدون صرف زمانی به شما احساس خوبی نیز خواهند بخشید. نگاهی به آن ها بیندازید و خودتان را آماده کنید تا حتی بدون صرف 1 ریال، احساس فوق العاده ای کسب کنید.

1- از شر چشمان پف کرده خلاص شوید
راه و روش خوابیدنتان را تغییر دهید تا از شر چشمان پف کرده خلاص شوید! به همین راحتی. مایع زیر چشمان شما می تواند سن شما را بالا ببرد و با ظاهری که می سازد احساس ناخوشایندی به شما منتقل کند. اما همه ی آنچه که نیاز دارید این است که هنگام خواب یک بالش اضافه زیر سرتان بگزارید تا از انباشته شدن مایع در آن محدوده جلوگیری کنید!

2- صاحب یک پوست درخشان شوید
ما این را می دانیم که این موضوع را هزاران بار شنیده اید، اما مزایای نوشیدن آب بی شمار است! از شستن سموم بدن و تمیز نگاه داشتن پوست شما گرفته تا پیشگیری از سردرد. واقعا آب بهترین نوشیدنی موجود است. بنابراین خودتان را عادت دهید تا در هر روز حدود 2 لیتر (8 تا 10 لیوان) آب بنوشید. به علاوه این کار به شما کمک خواهد کرد تا وزنتان نیز کاهش یابد، هرگاه احساس گرسنگی کردید، یک لیوان آب بنوشید.

3- از به وجود آمدن جوش ها جلوگیری کنید
اگر روی پوستتان جوشی وجود دارد که نمی خواهید پخش شود، کمپرس آب سرد و گرم را امتحان کنید. یک پنبه ی توپی را در آب داغ فرو برده و آن را به مدت 10 ثانیه روی جوشتان بگزارید، سپس پنبه ی توپی دیگری را در آب سرد فرو برده و همان کار را تکرار کنید. این کار باعث کاهش قرمزی جوش شده و پوست شما را تمیز تر نشان خواهد داد.

4- گونه های سرخ طبیعی پیدا کنید
احساس رنگ پریدگی می کنید؟ بدون اینکه منافذ پوستتان را با آرایش مسدود کنید، گونه های سرخ طبیعی پیدا کنید! کافیست تا چند ثانیه از گونه های خود نیشگون های آرامی گرفته، یا اینکه با پنجه هایتان آن را ماساژ دهید تا گونه هایتان کمی صورتی رنگ شود!

5- پوست تمیز داشته باشید
اگر روی پیشانی یا نزدیک گوش هایتان جوش یا لکه های ناخوانده ای پیدا شد، چند روز موهایتان را در پشت سرتان ببندید و راه بروید. موها حامل مقدار زیادی باکتری هستند و چیزی که شما نمی خواهید این است که آن باکتری ها به صورت شما منتقل شوند.

6- گیسوان درخشانی پیدا کنید
آب داغ به موهای شما آسیب می رساند. در حمام سعی کنید در عوض آب داغ با آب ولرم دوش بگیرید و در آخر موهایتان را با آب سرد آبکشی کنید تا کاتیکل های موهایتان بسته شود. این کار گیسوان شما را درخشان تر خواهد کرد.

7- پس از بیدار شدن شاداب به نظر بیایید
خواب، کلیدی برای سلامتی و جوان نگاه داشتن ظاهر است. ما می دانیم که شیوه ی زندگی امروزی از اینکه راحت بخوابید جلوگیری می کند، اما می توانید از راه درمانی سنتی این مشکل استفاده کنید، پیش از اینکه به رختخواب بروید شیر گرم بنوشید. دانشمندان پی برده اند لاکتیومی که در شیر یافت می شود، تاثیر آرامش بخشی دارد و شما را سریعا به خواب عمیقی فرو خواهد برد.

8. بدون صرف زمان جوان تر به نظر بیایید
یکی از ساده ترین کارهایی که باعث می شود جوان تر به نظر بیایید این است که ابروهایتان را تمیز کنید. اگر ابروهای پری دارید، کمی آن را بردارید، ما قول می دهیم که با این کار بلافاصله تفاوت بزرگی را احساس خواهید کرد. اما خیلی ابروهای خود را خالی نکنید، ظاهرا پس از30 سالگی، داشتن کمی ابروی پر است که می تواند شما را جوان نشان دهد!

منبع:تناسب اندام

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here