فال پنجشنبه 29 فروردین فال 17 آوریل 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

0
1916
Loading...
graphicstock.com

فال پنجشنبه 29 فروردین فال 17 آوریل 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه متولدین فروردین

شما دوست دارید که امروز را مرخصی گرفته و از مسئولیت ها و وظایف خسته کننده ای که به عهده دارید فاصله بگیرید تا بتوانید به کارها و پروژه های نیمه تمام شخصیتان که با عشق و علاقه انجامشان می دهید رسیدگی کنید. احتمال اینکه چنین فرصتی برایتان فراهم شود بسیار کم است و فکر کارهایی که در محل کارتان در انتظارتان هستند شما را راحت نخواهد گذاشت و اجازه نمی دهد با آرامش خاطر روی کاری که در دست انجام دارید تمرکز کنید. این وضعیت و برخی درگیری های خانوادگی ممکن است موجب ناراحتی شما شوند، اما با کمی تمرکز می تواند از پس همه ی این مشکلات بربیایید.

المنه لله که در میکده باز است***زان رو که مرا بر در او روی نیاز است

خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی***وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است

تعبیر:فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

Loading...

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز ذهن شما به شدت درگیر شده است و به فکر دوستان و برخی از اعضای خانواده تان هستید که در شهرها و یا کشورهای دیگر زندگی می کنند. شما دچار احساسات نوستالژیک شده اید و فکر کردن به گذشته های دوردست کمی غمگینتان کرده است. برای رهایی از این احساسات با افراد مورد نظرتان تماس بگیرید و در مورد وضعیت فعلی آنها و خاطرات خوبی که با هم دارید صحبت کنید. اگر امکان اینکه با بعضی از آنها صحبت کنید وجود ندارد شاید بتوانید با سر زدن به آلبوم عکس هایتان بار دیگر به این شخص احساس نزدیکی کنید و از این احساسات رها شوید.

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر:دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز ممکن است موضوعی باعث ناراحتی شما شود، دلیل این ناراحتی هر چه که باشد نباید اجازه بدهید روزتان را خراب کرده و افسرده تان کند. شاید این ناراحتی به خاطر دریافت یک تماس تلفنی باشد که خبرهای ناخوشایندی را برایتان به همراه دارد، شاید هم کسی که با شما قرار داشته در آخرین لحظه خبر بدهد که نمی تواند سر قرار حاضر شود یا دوستی دعوت شما را برای شرکت در یک مهمانی دوستانه رد کند. این اتفاق ها برای همه می افتند و هیچ قصد و غرضی هم در کار نیست. پس ناراحت نشوید و سعی کنید سر خودتان را با کارهای دیگری که دارید گرم نگه دارید.

کنون که بر کف گل جام باده صاف است***به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است

بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر***چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است

فال روزانه متولدین تیر

دوست عزیزی که 28 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما از نعمت داشتن ویژگی هیا مثبت متعددی برخوردار هستید و شخصی دارای اعماد به نفس، مصمم و با اراده، سخاوتمند، شوخ طبع، با صداقت، متواضع و مثبت اندیش هستید. شما از بحث کردن و دعوا با آدم های نادان خودداری می کنید و این نشان دهنده ی خرد شماست. با این همه شما باید دست از خودخواهی و تکبر بردارید. از لحاظ سلامتی امسال نسبت به سال گذشته برای شما سال بهتری خواهد بود، اما وضعیت سلامتی یکی از اعضای خانواده تان ممکن است باعث ناراحتی و نگرانی شما شود و هزینه های پیش بینی نشده ای را به شما تحمیل کند. از لحاظ مادی شما قادر خواهید بود وضعیت اقتصادی خود را به میزان قابل توجهی بهبود ببخشید، اما خرج های غیر ضروری و خرید اشیای لوکس و گران قیمت به شما فرصتی برای پس انداز کردن نخواهد داد. اگر می خواهید سرمایه گذاری پربازدهی داشته باشید بهتر است پولتان را در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید. اشتیاق و انرژی فوق العاده ای که شما در محل کارتان از خود نشان می دهید شما را در زمینه ی حرفه ای به شخصی منحصر بفرد تبدیل خواهد کرد که رقابت با او اصلا راحت نخواهد بود. اگر می خواهید موقعیت خود را در محل کارتان تثبیت کنید باید به فکر راهی برای رسیدن به مقام های مدیریتی باشید. فشارهای کاری امسال به شما این اجازه را نخواهند داد که به اندازه ی کافی با عشقتان وقت بگذارید، حالا که کمیت را قربانی کارتان کرده اید کیفیت را بالا ببرید! بهترین ماه های سال خرداد، شهریور، آبان و بهمن خواهند بود.

صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت***ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت

گل بخندید که از راست نرنجیم ولی***هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت

تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا” سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز مسائل مالی شما با پیچیدگی هایی مواجه شده اند. شاید پول هایی که قرار بوده به دستتان برسند با تأخیرهایی مواجه شده باشند و وضعیت حساب های بانکیتان شما را دچار سردرگمی کرده باشد. پی بردن به دلیل این شرایط ممکن است کمی سخت و پیچیده باشد، اما غیر ممکن نخواهد بود. اگر خودتان از پس پیدا کردن یک راه حل منطقی برای شرایطی که به وجود آمده است برنیامدید سعی کنید از یک نفر که از مسائل مالی بیشتر سر درمی آورد کمک بگیرید. امروز برای صحبت کردن با شخصی که دوست دارید وقت بگذارید او حرف های مهمی برای گفتن به شما دارد.

ساقیا آمدن عید مبارک بادت***وان مواعید که کردی مرواد از یادت

در شگفتم که در این مدت ایام فراق***برگرفتی ز حریفان دل و دل می‌دادت

تعبیر: یاد ایام قدیم دلت را شاد می کند. به یاد روزهایی می افتی که صبح و شام آزاد بودی. درد دل زیادی داری و به دنبال یک هم راز و هم سخن می گردی. خود را ضعیف می پنداری اما دلت قوی است. حالا می فهمی که نصیحت بزرگان چقدر باعث موفقیتت شده. تمام خاطرات با قید تاریخ روی قلبت حک شده است و تو تا آخر عمرت به نیک نامی و کامروایی زندگی می کنی.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز شما کمی گلو درد و علائم سرماخوردگی را دارید. این شرایط توانایی کار کردن شما را تحت تأثیر قرار داده است، اما از آنجایی که شما شخص فعالی هستید ترجیح می دهید با این وضعیت مبارزه کرده و مثل همیشه کار کنید. شما از اینکه وضعیت سلامتی تان کارتان را تحت تأثیر قرار دهد بیزار هستید، اما اگر استراحت نکنید و به خودتان فشار بیاورید تنها نتیجه ای که به دست خواهید آورد بدتر شدن حالتان و عقب ماندن از برنامه های کاریتان خواهد بود. اگر نمی توانید در خانه بمانید حداقل سعی کنید کمتر از حالت عادی کار کنید و خودتان را زیاد به آب و آتش نزنید.

برو به کار خود ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست

میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست

تعبیر:ستاره ی اقبال تو می درخشد. در راهی که قدم گذاشته ای پیروز می شوی و به مقام عالی می رسی در این زمان از یاد خدا غافل مشو. هر چند به پای قارون نمی رسی. همین بس که در عشق ورزیدن و رسیدن به کمال سعی و اهتمام می کنی.

فال روزانه متولدین مهر

امروز شما کمی احساس ناراحتی و افسردگی می کنید. شاید حتی کمی حالت سرماخوردگی و سرف و گلو درد هم داشته باشید. اگر احساس مریضی کردید بهتر است هر چه سریعتر به پزشکتان مراجعه کنید و تا حالتان از این بدتر نشده است برای مبارزه با این وضعیت اقدام کنید. در غیر این صورت حالتان بدون شک بدتر خواهد شد و نمی توانید به برنامه هایی که برای امروز و فردایتان داشته اید برسید. شاید قراری که با عشقتان داشته اید به دلیلی غیر قابل پیش بینی کنسل شود، اما نباید او را به خاطر این شرایط مقصر بدانید زیرا کنترل اوضاع از دست او خارج است.

رواق منظر چشم من آشیانه توست***کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

به لطف خال و خط از عارفان ربودی دل***لطیفه‌های عجب زیر دام و دانه توست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

فال روزانه متولدین آبان

امروز سعی کنید به هر نحوی که می توانید در برنامه تان جایی را برای وقت گذراندن با عشقتان خالی کنید. کسی که دوست دارید احساس می کند که شما به اندازه ی خانواده و دوستانتان با او وقت نمی گذرانید و راستش را بخواهید کمی به آنها حسادت می کند. شاید شما این اواخر به مهمانی های خانوادگی و جمع های دوستانه ی زیادی دعوت شده باشید که او در آنها حضور نداشته است، پس امروز هر دعوت و پیشنهادی را رد کنید و فقط با او باشید. کمی وقت گذراندن با هم باعث خواهد شد کوتاهی های این مدت جبران شوند و اوضاع به حالت عادی بازگردد.

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست***در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست

در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست***در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست

تعبیر:مطمئن باش به مقصود خواهی رسید.شک نداشته باش خودت می دانی که هدفت را شناخته ای و در چه راهی قدم می گذاری و به خود عتماد داری و همین خیلی کمکت می کند. دام ها را گشوده و از قفس چون باد فرار کرده ای تا برای مرادت تلاش کن. مردم تو را تحسین می کنند و همگان دوستت دارند.

فال روزانه متولدین آذر

شما امروز نگران وضعیت مادی خود هستید و احساس می کنید در مضیقه قرار گرفته اید و نمی توانید آن طوری که خودتان دلتان می خواهد خرج کنید. اگر قرار بوده پولی به دستتان برسد اما آن را در موعد مقرر دریافت نکرده اید، این موضوع باعث خواهد شد نگرانی تان بیشتر هم بشود. شاید این پول حالا حالاها به دستتان نرسد، پس بهتر است وضعیت خود را مورد بررسی قرار داده و برای کم کردن استرس هایی که به شما وارد می شود در بودجه بندی خود تجدید نظر کنید. با این کار می توانید وقتی پول هایتان را دریافت کردید مبلغی از آن را برای خودتان پس انداز کنید.

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است***چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

جانا به حاجتی که تو را هست با خدا***کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

فال روزانه متولدین دی

امروز شما به خاطر دوری از یک دوست صمیمی و یا شخصی که دوست دارید با احساس تنهایی و عدم امنیت عاطفی دست به گریبان شده اید. شما به این فکر افتاده اید که مبادا این شخص دیگر شما را دوست نداشته باشد و یا برای او اهمیتی نداشته باشید. به جای اینکه خودتان را در دنیای این افکار بیهوده غرق کنید بهتر است با این شخص تماس بگیرید و صحبت کنید. به احتمال زیاد به این واقعیت پی خواهید برد که اوضاع مثل سابق است و هیچ خطری رابطه تان را تهدید نمی کند. چرا سعی می کنید گره ای را که می شود با دست باز کرد را با دندان باز کنید؟!

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز اتفاقی غیر منتظره بین شما و شخصی که دوست دارید فاصله انداخته است. تردید و نگرانی در مورد وضعیتی که پیش آمده و نقشی که طرف مقابلتان در آن داشته است ذهن شما را به شدت به خود درگیر خواهد کرد و نگرانی در مورد اینکه چه انگیزه ای در کار بوده است حتی یک لحظه هم راحتتان نخواهد گذاشت. اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید بهتر است به جای سکوت و سناریو بافتن در ذهن خودتان با طرف مقابل خیلی رک و صریح صحبت کنید. اگر حتی برای مدتی کوتاه به این تردیدها اجازه بدهید که ادامه پیدا کنند رابطه ی خود را به طور جدی به خطر خواهید انداخت.

تویی که بر سر خوبان کشوری چون تاج***سزد اگر همه دلبران دهندت باج

دو چشم شوخ تو برهم زده خطا و حبش***به چین زلف تو ماچین و هند داده خراج

تعبیر:زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز برقراری تعادل بین مسائل کاری و امور شخصی کار ساده ای نخواهد بود.مسئولیت های کاری ذهن شما را به خود مشغول کرده اند و این دغدغه ی فکری به درجه ای رسیده است که با زندگی شخصی و مسائل خانوادگیتان تداخل پیدا کرده است. این وضعیت ممکن است برخی چالش ها و تنش های درونی را برای شما به همراه داشته باشد. در چنین شرایطی عاقلانه ترین کار این است که کارهایتان را اولویت بندی کرده و بر اساس اهمیت کارها پیش بروید، شاید یک طرف ترازو سنگین تر شود، اما حداقل خیالتان راحت است که آنچه از اهمیت بیشتری برخوردار بوده انجام شده است.

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:روشنایی و آفتاب خوبی ها در حال طلوع است و این طلعت بسیار مبارک است و سعادت به همراه دارد. اتفاقات شیرینی رخ خواهد داد . شما از در آشتی در می آیید. لحن کلامت را زیباتر کن. خاطرات دردآور را فراموش کن. کاری را که می خواهی انجام بده چون سود سرشاری برایت دارد.

- Advertisement -
Loading...

پاسخ دهید

نظر خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید