با این نوشیدنی سرطان سینه نمی گیرید! / خانمها بخوانند

0
10922
Loading...
graphicstock.com

با این نوشیدنی سرطان سینه نمی گیرید! / خانمها بخوانند

سرطان سینه ، سرطانی است که اکثر زنان و دختران را تهدید می کند . دانشمندان در تازه ترین یافته های خود به خاصیت فوق العاده و ضد سرطانی یک نوشیدنی در زنان دست یافته اند.

سرطان سینه را با این نوشیدنی از خود دور کنید.

 سرطان سینه متاسفانه با آمار رو به رشدی همراه است به نوعی که درصد بالای مرگ و میر زنان به دلیل ابتلا به توده های سرطانی و سرطان سینه بوده است.

محققان سوئدی در تحقیقاتی 20 ساله بر روی 40.000 زن در رابطه با نقش تغذیه و ابتلا به سرطان سینه به نقش یکی از نوشیدنی ها در جلوگیری از ابتلا به سرطان سینه در زنان دست یافتند.

تا کنون مطالب بسیاری در رابطه با راههای پیشگیری و جلوگیری از ابتلا به سرطان سینه زنان خوانده اید که در تازه ترین مطالب منتشر شده نتیجه ی تحقیقات چند ساله متخصصان در این زمینه به انها افزوده شد.

Loading...

قهوه و تاثیر فوق العاده آن در جلوگیری از سرطان

پیشگیری از سرطان سینه با قهوه

مطالعات بر روی 40.000 زن نشان می دهد که مصرف به اندازه ی قهوه بدن را در برابر ابتلا به سرطان سینه مقاوم می کند. زنانی که در طول هفته 7 الی 10 فنجان قهوه می نوشند تا 30 درصد از ابتلا به این نوع سرطان خطرناک زنان در امام خواهد بود.

مسئول این تحقیقات علاوه بر بیان فواید فوق العاده ی قهوه افزود:میزان بالای انتی اکسیدان موجود در این نوشیدنی بدن را در برابر آسیب های سرطان و تولید و رشد سلول های سرطانی مقاوم می سازد.

با این نوشیدنی سرطان سینه نمی گیرید! / خانمها بخوانند

خطرات نوشیدن قهوه

نوشیدن قهوه ی بیش از حد می تواند سبب برخی عوارض جانبی ناخوشایند شود. با توجه به یک مطالعه توسط محققان در دانشگاه اوکلاهما، کافئین می تواند سبب علائم اضطراب در افراد سالم، سبب آسیب در افراد مبتلا به اختلالات اضطرابی شود.
علاوه بر این، کافئین خود باعث تغییراتی در خلق و خوی می شود.
زنانی که برنامه ریزی برای باردار شدن دارند باید محتاط باشند. محققان دانشگاه پزشکی نوادا در مجله انگلیسی فارماکولوژی گزارش داده است که قهوه به طور منظم ممکن است شانس یک زن برای حاملگی را کاهش دهد.
کافئین می تواند ساعت خواب را مختل کند.
لذا کافئین را در اواخر بعد از ظهر و در شب مصرف نکنید زیرا می تواند اثر بسیار مخربی بر روی خواب شما داشته باشد.

منبع:جام جم آنلاین

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here