بارداری برای این زنان ممنوع است!

0
705
Loading...
graphicstock.com

بارداری برای این زنان ممنوع است!

بارداری یکی از حساس ترین دوران برای یک زن است و اگر با نداشتن آمادگی و یا توانایی رخ دهد می تواند بسیار خطرناک باشد. در ادامه با برخی از بیماریهای خطرناک برای بارداری را ملاحظه می فرمائید.

بارداری برای کدام دسته از زنان ممنوع است؟

بارداری

باید توجه داشته باشید که تمام مشکلات جسمی و روحی مادر در دوران بارداری تاثیرگذاری مستقیم با سلامت نوزاد دارد به همین علت برای این دوران باید ها و نباید هایی وجود دارد که برخی زنان را از بارداری منع می کند.

Loading...

برخی مشکلات قلبی مانند افتادگی دریچه میترال می تواند در بارداری تشدید شودخانم های باردار با این عارضه، بهتر است باردار نشوند یا در صورت لزوم بارداری حتما تحت نظر پزشک متخصص قلب و عروق قرار گیرند.

در صورتیکه در فردی بیماری دریچه میترال قبل از بارداری تشخیص داده شود به فرد مبتلا به این بیماری بارداری توصیه نمی شود.

پزشکان بر این باورند که؛ برخی بیماری های دریچه میترال مانند پرولاپس بسته برای مادر باردار خطراتی را به همراه دارد.

همچنین بیماری های دریچه میترال متناسب با شدت آن ممکن است برای مادران باردار مشکلاتی ایجاد نماید.

تنگی دریچه میترال و نارسایی قلب برای خانم های باردار خطر آفرین است. بعضی از درجات آن برای مبتلایان به این بیماری منع حاملگی را به همراه دارد.

در صورتیکه در فردی بیماری دریچه میترال قبل از بارداری تشخیص داده شود به فرد مبتلا به این بیماری توصیه می گردد که از بارداری خودداری نماید.

در  صورتیکه فرد مبتلا به بیماری دریچه میترال باردار شود در  طول بارداری از وی مراقبت می شود هر چند بیماری دریچه میترال برای مادر و جنین خطراتی را به همراه دارد.

منبع:دکترسلام

- Advertisement -
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here